• Facebook Reflection
  • Twitter Reflection

"Kalnavoti", Koknese , LV-5113

Contact Us

Our Address

Follow Us

TEL:  +371 29357420  (Kristīne)

TEL: +371 26554204  (Raimonds)

E-MAIL: kalnavoti@kalnavoti.lv

© 2017 Kalnavoti

+371 29357420

KALNAVOTU TUVUMĀ

Kalnavoti viesu nams atrodas Koknesē, Koknesē - Latvijas sirdī. Koknese bija viens no stiprākajiem viduslaiku cietokšņiem Livonijā, kas atrodas Daugavas senlejas labajā krastā pie Pērses ietekas. Drīz vien tirgotāji un amatnieki apmetās cietokšņa tuvumā un 1277 gadā Koknesei tika piešķirtas pilsētas tiesības.

Koknese joprojām piesaista cilvēkus ar savu neatkārtojamo dabu, vēstures pieskaņu, kas ir gādīgi glabāta vecajā parkā un varenajos pils mūros, kuri šodien ir ieskaitu Pļaviņu ūdens krātuves ūdeņos, kas Kokneses apkārtni ir pārvērtuši šodienas veidolā.

Tā ir vieta, kur satiekas pagātne, tagadne un nākotne. Gan cilvēka, gan valsts. ​
​Satiekas, lai dotu mierinājumu pagātnei, spēku šodienai un iedvesmotu piepildīt savus sapņus nākotnē. 

 

Zemitāni aicina apskatīt unikālu dabas parku, kur brīvā dabā pastaigājas vairāk nekā 1200 staltbrieži, dambrieži, meža cūkas un sumbri, kā arī citi savvaļas dzīvnieki un neskaitāmu sugu putni. 

 

Romantisks brauciens vasarā, pa Daugavu, vēsturiskā laivā, vai sniega kamanām ziemas laikā. Mežmalās ir pieejamas visas, aktīvai atpūtai pie dabas, nepieciešamās aktivitātes.

 

Katras mazas meitenes sapnis, ir kādu dienu ierasties svinībās Pelnrušķītes karietē un kuplā baltā kleitā, lai satiktu savu Apburošo Princi. Koknese ir ideāla vieta  jūsu kāzām zirga pajūgā. 

Viens no populārākajiem apskates objektiem Latvijā. Valsts nozīmes kultūras piemineklis. Bīskaps Alberts 1209. gadā senlatviešu pils vietā lika uzcelt Kokneses pils cietoksni, kas viduslaikos bija neskaitāmu cīņu vieta. 1701. gadā četrus metrus biezos mūrus atkāpjoties no uzbrucējiem sakši uzspridzināja.

Kokneses pilsdrupās notiek teatralizēti uzvedumi, koncerti, naudas kalšana, kāzu ceremonijas viduslaiku un senlatviešu stilā un par tradīciju izveidojušies Sama modināšanas svētki. Vēsturiskā ekspozīcija pilsdrupu paviljonā sniedz ieskatu cilvēka skatam zudušajai ainavai.